Makara Kayısı & Zerdeçal 20 gr

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : 8619
10,00 TL


Bu üründe 9 puan kazanacaksınız!

Çoğu zaman, çocuklarımızın seveceği ve sağlıklı bir alternatif bulmakta zorlanıyoruz. Makara saf meyveden elde edilen, nefis lezzetiyle çocukların seveceği, aynı zamanda fonksiyonel bir içerikle desteklenmiş katkısız ve nefis bir üründür. Eğlenceli görüntüsüyle ve makara gibi açılabilir olmasıyla bir oyun şeklinde yenebilir.

İçeriğinde; Elma, Kayısı, Zerdeçal bulunan, Kayısılı Makara, saf meyve içeriği ile lezzetli; zerdeçal ilavesiyle de zengin bir vitamin-mineral, enzim ve antioksidan kaynağıdır.

Zerdeçal Nedir?

Anavatanı Hindistan olan, adına hint safranı da denilen, zencefil bitkisiyle akraba zerdeçal bitkisinin yer altındaki kök saplarının fırında kurutularak, öğütülmesi ile elde edilen, parlak sarı renkteki baharata zerdeçal denir. İçeriğinde kayda değer miktarda demir, manganez ve B6 vitamini bulunur. Ancak Zerdeçalı diğerlerinden daha değerli hale getiren, kuvvetli bir antioksidan, antienflamatuvar özellikleri, içeriğindeki "curcumin" isimli maddeye bağlı sarı pigmentten ileri gelmektedir. Zerdeçal aynı zamanda mide bağırsak dostu değerli bir baharattır.Kategoride Çok Satanlar


Bu ürünü alanların tercih ettiği diğer ürünler